Безпека автомобіля це термін з дуже широким вмістом. Зазвичай, перш за все на думку власника спадає охорона автомобіля від угону. З цього і почнемо.

Фірма АВТОТЮНІНГ пропонує різноманітні засоби захисту Вашого авто. Крім сигналізацій, які можуть виконувати функції автозапуску двигуна, турботаймера, іммобілайзера, GPS-трекера, телефона і навіть навігатора, ми встановлюємо електронні та механічні замки капоту, керма, педалей та коробки перемикання передач. Ці пристрої, за умови професійного монтажу, здатні затримати злодіїв на десятки хвилин, а скоріш за все звернути їхню увагу на інший, не захищений автомобіль.

Для захисту автомобіля від пошкоджень при паркуванні фірма АВТОТЮНІНГ пропонує парктроніки, камери заднього, переднього та кругового огляду. Ці пристрої самі по собі добре допомагають водію акуратно поставити авто навіть на не дуже зручне місце, а в поєднанні з екраном медіасистеми не поступаються заводським системам.

Попередити ДТП водію може допомогти система огляду «сліпих» зон. Ця система за допомогою датчиків відстежує, чи є на сусідній смузі авто, яке водій може не бачити в дзеркало заднього огляду і попереджає водія світловими та звуковими індикаторами при його наявності.

Навіть досвідчений водій на рівній прямій дорозі може не помітити, що на його автомобілі спущене колесо і таким чином вивести з ладу покришку, а в разі необхідності різкого маневру чи екстреного гальмування навіть втратити контроль над машиною і скоїти ДТП. Запобігти цьому може система контролю тиску в шинах, яку пропонує фірма АВТОТЮНІНГ.

Безперечно, що одним з найважливіших елементів транспортних засобів є фари. Фірма АВТОТЮНІНГ пропонує реставрацію фар з використанням ламп підвищеної світловіддачі та лінз високої якості.

Надійним помічником і часто єдиним захисником водія є відеореєстратор, здатний зафіксувати дорожню ситуацію та, в разі необхідності, стати беззаперечним свідком події. Фірма АВТОТЮНІНГ пропонує найсучасніші відеореєстратори, які відтворюють записи в форматі Full HD, керуються зі смартфону, зберігають інформацію у «хмарах» і легко знімаються за необхідності.

Ще один вид захисту авто це тонування та бронювання скла, а також покриття кузова «рідким склом» та захистною плівкою. Цей вид послуг також надає фірма АВТОТЮНІНГ.