Різноманітність сучасних плівок для автомобіля здатне заплутати будь-якого! Хамелеони, вініл, карбон 2М, карбон 3М, з імітацією шкіри, тканини, дерева, каміння, дорогоцінного каміння, кольорові з переходом, ударостійкі і бронювальних. Які завдання вирішують ці матеріали, як застосовуються? Спробуємо відповісти на ці питання. Умовно вся плівка для автомобіля ділитися на кілька основних груп:

Тонировочная плівка

Найпоширеніша і не потребує представлення. Захист від перегріву салону в спекотні літні дні, забезпечення приватності для тих, хто сидить в автомобілі, зручність в експлуатації, зробили її однією з найбільш затребуваних на українському ринку. Бувають забарвлені, металізовані і спатерного. Широкий асортимент дозволяє задовольнити практично будь-яке побажання клієнта.

Бронююча плівка для лобового скла

Це спеціальна плівка товщиною 0,1-0,3 мм, яка наноситься на скло автомобіля. Ефективно перешкоджає проникненню в салон, скло після обробки витримує сильні удари, захищає пасажирів від поранень осколками в разі аварії, захищає скло від відколів і каменів.

Антигравійне або захисна плівка

Іноді її називають ще протиударною. Це прозорий високоеластичний матеріал, призначений для захисту лакофарбового покриття автомобіля від пошкоджень в процесі експлуатації. Можуть наноситися на окремі деталі машини або одним полотном на весь кузов. Провідні виробники — англійська кампанія KPMF, американська корпорація Venture Shield і концерн 3М. Плівки оберігають від летить з дороги гравію, подряпин гілками, пошкоджень при дрібних аваріях. При необхідності легко видаляються, залишаючи покриття автомобіля абсолютно цілим.

Плівка для фар

Покликана вирішувати два завдання — захищати і прикрашати. Захисні плівки допоможуть фарі вийти цілою з невеликою аварії, вбережуть Вас від недешевої заміни пошкодженої оптики. Тонуючі плівки для фар, дають широкі можливості для захоплених тюнінгом змінити зовнішній вигляд автомобіля. Випускаються в широкій колірній гамі, сертифіковані і мають відмінні характеристики світлопропускання.

Вінілова плівка

Вініл або автовініл — матеріал, який наноситься на кузов автомобіля. Дозволяє змінити колір окремих деталей автомобіля, нанести камуфляж, зробити написи або рисунок, повністю змінити колір авто. Можливості вінілу обмежені лише фантазією автовласника. Важливе значення автовініла — легкість нанесення і видалення. Процес займає всього кілька годин.

Карбон

Продукт корпорації 3М. Повністю імітує карбонові матеріали. Залежно про потреби надає машині респектабельний, елегантний або спортивний вид. Використання карбонової плівки гарантовано привертає увагу оточуючих до Вашого авто, ефектно виділяючи його на дорозі.

Плівки що імітують шкіру, дорогоцінне каміння

Такі плівки допоможуть додати солідність, блиск і унікальність Вашого автомобіля, як всередині салону так зовні.
Як бачимо, сучасні плівки здатні на багато що — значно підвищити рівень Вашої безпеки, забезпечити дбайливе експлуатацію машини і навіть повністю змінити дизайн авто за вашим бажанням. Причому зробити це все можна без значних витрат часу і коштів!