Спойлер

Спойлер — це елемент або набір елементів, що змінюють аеродинамічні властивості кузова автомобіля, перенаправляючи повітряні потоки. У спорті аеродинаміка автомобіля стоїть на одному щаблі з характеристиками двигуна.

Функції:

Зменшення коефіцієнта лобового опору
примусове охолодження

Спойлери виготовляються з:

Фіберглас (склопластик). Використання цього матеріалу в виробництві деталей автомобіля, в першу чергу, продиктовано дешевизною виготовлення. Спойлер з фибергласа складається з скловолокнистого наповнювача, скріпленого синтетичною смолою. Склопластик досить міцний і добре піддається обробці, але в масових кількостях виготовлення стає нерентабельним.
ABS Пластик. Основна маса заводських спойлерів автомобілів виготовлена ??литтям з ABS пластику з різними домішками, що додають цьому недорогому, легкому, але досить крихкому матеріалу пластичність. Слабкою стороною цього матеріалу є його крихкість, яка збільшується з віком вироби (внаслідок випаровування летючих фенолів).
Силікони. З недавніх часів у виробництві використовуються кремнійорганічні полімери (силікони). Величезним плюсом цього матеріалу є його феноменальна пластичність. Силікони володіють високими термопоказателямі і великим терміном служби.
Карбон. «Наймолодшим» матеріалом є фіберглас на основі карбонової фібри. Карбон — легкий, міцний і дуже дорогий матеріал. На відміну від звичайного фибергласа загустіння сполучною смоли відбувається в барокамері при високих температурах. У зв’язку з цим трудо- і енергоємність при виготовленні не дає масовим виробникам широко застосовувати цей матеріал в автомобілебудуванні.

обважування

Зовнішній тюнінг — невід’ємна частина тюнінгу будь-якого автомобіля.
Установка аеродинамічного обважування — дуже ефективний і відносно недорогий вид зовнішнього тюнінгу, здатний повністю змінити вигляд Вашого автомобіля, надати йому індивідуальність і неповторність.
Антикрило і змінена конструкція переднього бампера здатні істотно поліпшити аеродинаміку автомобіля, створити додаткову притискну силу і вдосконалити керованість автомобіля на високих швидкостях, знизити витрату палива, збільшити максимальну швидкість.

Фахівці фірми «АВТОТЮНІНГ» допоможуть підібрати обвіс від іменитих виробників саме для Вашого автомобіля, а так само можливе виготовлення обважування за індивідуальним замовленням.