У вас новий автомобіль бізнес-класу або вітчизняне тюнінговане авто? Як би ви не відповіли на це питання, тонування стекол додасть солідності і вишуканості вашому автомобілю, підкреслить його зовнішній вигляд.

Але до процесу тонування авто потрібно поставитися серйозно, щоб потім знову не клеїти плівку через її дефектів або ж поганої роботи. Перше, що потрібно врахувати при виборі плівки, — це її якість. Якісна плівка прослужить вам набагато довше за звичайну підробки. Такий матеріал не буде вигоряти на сонці, під якісної плівкою не залишаться повітряні бульбашки, які можуть зіпсувати весь естетичний вигляд. Такий матеріал захистить вашу переднею панель від вигорання, так як він не пропускає ультрафіолетові промені. Найголовнішою перевагою тонування авто якісної плівкою є хороша видимість вночі. Нерозумно економити на власній безпеці, роблячи недорогу тонування власного автомобіля, чи не так?

Визначаємо плівку

Як не дивно, хороша плівка складається з трьох шарів, які доповнюють один одного. Якісна плівка навіть здатна зміцнити скло. Завдяки величезній кількості кольорів і відтінків плівки відмінно підійдуть для тонування абсолютно всіх автомобілів. Головною властивістю є те, що всередині авто відмінна видимість дороги, і при цьому вони захистять ваш салон від цікавих очей зовні.

Як це зробити?

Є багато автомайстерень, що займаються професійною тонуванням стекол. Професійне тонування авто відніме від 2 до 5 годин вашого часу, в залежності від марки автомобіля. Процес тонування робиться спеціально призначеним обладнанням. Звичайно, ви можете і самі зробити цей процес, але краще звернутися до професіоналів і зберегти при цьому свій час і нерви. Але якщо ви все-таки взялися самостійно тонувати свій автомобіль, пам’ятаєте, що ви можете зіпсувати дорогу плівку.

Кілька корисних властивостей тонування

У наш час тонування стекол автомобіля стала дуже популярною. Зараз з’явилося просто величезна кількість автомайстерень, які роблять тонування автомобілів. Але більшість автомобілістів тонують власний автомобіль тільки для красивого зовнішнього вигляду, навіть не замислюючись про корисність тонування стекол. Крім комфортної затишній середовища, яка утворилася в салоні, плівка позитивно впливає на мікроклімат в ньому. Тонування скла зможе захистити знаходяться в автомобілі аудіосистему або інші цінні речі від зловмисників. Варто відзначити, що тоновані стекла значно міцніше. Вони стали міцнішими за рахунок використання декількох куль плівки на них, розбити таке скло значно складніше. Є кілька недоліків тонування. Головним недоліком є зниження видимості при поганому освітленні, але цей недолік швидше викликаний неякісною плівкою або поганим тонуванням автомобілів. Як не парадоксально це звучить, але тонування скла привертають більше уваги співробітників правоохоронних органів. Як бачите, негативних властивостей набагато менше, ніж позитивних, так що зробіть ваш вибір.

Ще кілька способів тонування стекол

Є три загальновідомих способи тонування стекол. Широкою популярністю користується перший метод — тонування автомобілів плівкою. Він практичний і дешевий, а величезна кількість відтінків просто радують ваші очі при виборі плівки. Ще можна тонувати автомобіль шляхом напилення, але цей спосіб має ряд мінусів. Його ціна може бути в 4 рази більше тонування плівкою, при цьому для самого процесу тонування потрібна людина, яка знає свою справу, і спецобладнання. Такий спосіб не зміцнює скло і швидко дряпається. Хорошим варіантом тонування скла є використання кольорового скла, виготовлених спеціально під ваш автомобіль на заводі-виробнику. Тонування, зроблена таким чином, ніколи не вигорить, але видалити її ви теж не зможете. Цей спосіб трохи дешевше, ніж тонувати автомобіль шляхом напилення. Але він непрактичний. Вам доведеться робити такі скла на замовлення, чекати їх кілька місяців.

Бронювання автомобіля захисною плівкою

Вам траплялося отримувати скол на кузові, через що вилетів з під коліс гравію? А чи намагалися безслідно видалити бітумне пляма або пташиний послід? Що б Ви сказали про себе, а може і вголос, якби вранці на парковці, виявили на автомобілі подряпину? Сказати, що ситуації неприємні, це не сказати нічого, чи не так? А чи знаєте Ви, що всіх цих неприємностей, можна легко уникнути? Захисна антигравійна плівка надійно захистить Ваш автомобіль від відколів, подряпин, бітумних плям, слідів комах і дрібних ДТП. Винайдена для захисту лопатей бойових вертольотів від впливу піску в умовах пустелі, ця технологія стала застосовуватися і для захисту болідів і автомобілів на Formula 1, NASCAR, GrandPrixі ін.
Чи не правда, прекрасні рекомендації?

«Громадянська» версія, плівок, які ми Вам пропонуємо, практично нічим не поступаються своїм військовим і спортивним аналогам.

Легко і надійно, Ви можете за своїм бажанням, захистити найбільш вразливі місця свого автомобіля.

Для зручності і швидкості монтажу захисної антигравійної плівки, ми використовуємо готові шаблони, розраховані на конкретну модель, що дозволить ідеально повторити всі вигини кузова Вашого автомобіля.

Комп’ютерна база шаблонів налічує понад 1200 моделей автомобілів.

Щодо застосування плівки, хочемо звернути Вашу увагу на наступні важливі характеристики:
Захисна плівка пропускає ультрафіолет, забезпечуючи рівномірне збереження кольору кузова всього автомобіля, а при видаленні, абсолютно не залишає слідів. Доглядати за плівкою не потрібно, Ви можете мити і полірувати машину так само, як робили це раніше. Ваша захист витримає мийку будь-якими хімічними засобами. Гроші, вкладені в захист Вашого автомобіля зараз, це більш, ніж значна економія коштів на ремонт в майбутньому.

Антигравійне плівка — невидима броня Вашого автомобіля

Захистіть свій автомобіль сьогодні і вже завтра Ви будете почувати себе в безпеці на будь-яких дорогах і в будь-яких ситуаціях!

Захист лобового скла від відколів

Захист лобового скла від відколів — революційний продукт на українському ринку. Кришталево чиста, якісна прозора захисна плівка для лобових стекол. Надійно захищає від відколів і утворення тріщин за рахунок своєї товщини і прекрасних захисних властивостей. Зовсім не видно після установки, не спотворює видимість, не дряпається навіть при грубої експлуатації, приховує вже утворилися подряпини і потертості скла, створює ефект нового, сяючого скла. Плівка за пару років існування і використання в Європі відмінно себе зарекомендувала і назбирала величезну кількість тільки позитивних відгуків від клієнтів.