Під час експлуатації автомобіля лакофарбове покриття та матеріали салону зазнають шкоди від сонячного випромінювання, перепадів температур, механічних та хімічних пошкоджень. Обмежити дію цих факторів та зберегти або відновити автомобиль Вам допоможуть фахівці фірми АВТОТЮНІНГ.

Шляхом видалення невеликих вм’ятин, підфарбовування сколів та царапин, механічного полірування ЛФП та нанесення захисних составів машина відновлюється майже до першозданого вигляду.  Для цього ми застосовуємо поліролі та захисні покриття, які здатні зберігати ефект «нового автомобіля» кілька місяців а то й років.

Чистка салону виконується за допомогою хімічних засобів, що зводить до мінімуму використання води, яка часто негативно впливає на матеріали салону. Для видалення плям, в залежності від їх походження, використовуються спеціалізовані состави виробництва Німеччини, Нідерландів, США, Італії, які максимально зберігають колір та фактуру обивки. Наші фахівці видаляють бруд з найпотаємніших куточків салону та багажника.

Особливого догляду потребує шкіряний салон. Спеціальні очищувачі та кондиціонери здатні оновити шкіру Вашого автомобіля. Їх систематичне використання підтримує добрий стан та вигляд деталей салону.