Аерографія (Аirbrushing або Custom Painting) — це техніка нанесення малюнка за допомогою аерографа на поверхню: автомобіля, мотоцикла, сноуборду, захисного шолома, системного блоку комп’ютера, мобільного телефону …

Аерограф (Аirbrush — повітряна кисть), як і пульверизатор, призначений для напилення фарби. Але на відміну від нього аерограф має дуже вузький і більш точно регульований спектр розпилення. Аерографом можна наносити тонкі штрихи, що дуже важливо при промальовуванні дрібних деталей малюнка. Складність, барвистість, реалістичність і якість виконання малюнка обмежені тільки фантазією, майстерністю і талантом художника.

Аерографію на автомобілі можуть дозволити собі не всі. Ті, хто все-таки зважився, викликають у оточуючих захоплену увагу. Завжди !!!! Якісний малюнок на автомобілі — одночасно демонстрація власного смаку і візитна картка успішної людини.

Аерографія по кузову — це не просто ще один спосіб зробити звичайний автомобіль унікальним, а справжнісіньке мистецтво. І якщо ви хочете, щоб вашу машину проводжали захопленими поглядами — звертайтеся до нас. Наші художники допоможуть Вам втілити Вашу фантазію. Можна помітити, що прикрасивши свій автомобіль аерографією, він стає настільки унікальним, що навряд чи хто-небудь зважиться його викрасти 🙂 Звичайно, коштує це задоволення недешево, але воно того варте.