Підсвічування автомобіля

На сьогоднішній день світлодіодне підсвічування автомобіля набирає обертів і користується все більшою популярністю. Останнім часом, підсвічування авто, все частіше здійснюється за допомогою світлодіодної стрічки. Це обумовлюється тим, що вона має харчування 12V, велику світловіддачу і довговічність, а також легко встановлюється, завдяки нанесеному на зворотну сторону липкого 3М шару. За допомогою вологостійкої світлодіодної стрічки можна здійснити різні ідеї, в підсвічуванні авто:

підсвічування днища автомобіля
підсвічування номера
підсвічування дверей автомобіля
підсвічування салону автомобіля
підсвічування колісних дисків
підсвічування панелі приладів
підсвічування фар автомобіля
підсвічування багажника

Підсвічування авто за допомогою багатобарвним світлодіодним стрічки, дає можливість зміни кольору світіння і вибрати будь-який з 256 відтінків. Також за допомогою контролера Ви можете вибрати будь-яку швидкість динаміки, яскравість, колір — повне управління підсвічуванням авто у всіляких світлодинамічних ефекти.

Світлодіодне підсвічування автомобіля додасть Вашому автомобілю унікальний вид. Якщо Ви хочете перетворити свій автомобіль, виділити його серед тисяч інших, звертайтеся до нас.
Світлодіодне підсвічування панелі приладів

Світлодіодне підсвічування має безліч корисних переваг. Буває так, що штатна підсвічування автомобілів, дуже тьмяна і невиразна, тому прилади автомобіля в нічний час доби з такою підсвіткою погано читані. Встановлена ??LED підсвічування приладів допомагає уникнути перегріву двигуна при підвищенні температури, зупинки через порожнього бака і т.п.

Так само світлодіодне підсвічування покращує зовнішній вигляд салону. Світлодіодне підсвічування підкреслює інтер’єр машини, роблячи його більш сучасним, цікавіше і красивіше. А оригінальні рішення — допоможуть зробити Ваш автомобіль індивідуальним. Зміна підсвічування приладової панелі проводиться як за допомогою установки світлодіодних стрічок і одиничних світлодіодних модулів.