Шкіряний салон автомобіля це не тільки предмет розкоші і престижу, а в першу чергу особливий внутрішній світ Вашого авто, ексклюзивна, ручна робота фахівців, збагачена безліччю традицій. Використовувані при обшивці салону, матеріали високої якості, професійне обладнання та талант майстрів фірми «АВТОТЮНІНГ» зроблять з Вашого автомобіля твір мистецтва, вклавши нього душу.

Красива, розкішна шкіра Вашого улюбленого кольору буде радувати око, і піднімати настрій в будні дні, підтримає радісний настрій у подорож до місця відпочинку. Ваша нова машина з індивідуальним, створеним спеціально для Вас, шкіряним салоном стане Вашою гордістю! Ви також можете замовити пошиття шкіряного салону і на вже наявний у Вас автомобіль. Оновивши салон автомобіля, Ви немов купите нову машину, відчуєте її новий настрій, додавши в своє життя нові тони, фарби і настрій!

Шкіряний салон ніколи не вийде з моди, це стильне і престижне рішення. Шкіряні салони, які ми шиємо і монтуємо будуть виглядати бездоганно — у чому ви легко зможете переконатися.

Шкіряний салон — це зручно і практично, доглядати за ним неважко, і він буде служити довгі роки. Ми використовуємо для перетяжка салону шкірою тільки перевірені роками роботи колекції автомобільних шкір, а також строго дотримуємося технологію розкрою і пошиття натуральної шкіри, завдяки чому Ви отримаєте бездоганний шкіряний салон вашого автомобіля.

Тюнінг салону — поняття, яке включає в себе багато рішень по зміні виду автомобільного інтер’єру, це перетяжка (заміна) оббивки сидінь і інших елементів салону рулів, вставок дверей, полків, підлогових покриттів автомобіля, стійок, ручок, приладової дошки. Ми можемо обтягнути або пофарбувати будь-яку деталь салону автомобіля якісно і красиво!

Для кожного нашого клієнта ми намагаємося знайти найефективніший і практичне рішення по тюнингу салону.